قیمت انواع فریزر ایستاده خانگی و ...

۰۹۱۲۸۴۷۲۳۹۸ کارشناس فروش
فریزر ایستاده

فروش انواع فریزر های ایستاده تک درب، دو درب، سه درب و چهار درب در اندازه های مختلف 60 سانتی، 65 سانتی، 70 سانتی، 120 سانتی، 1.5 متری، 2 متری و...

البرز برودت
البرز برودت

فریزر ایستاده تک درب 60 سانتی


فریزر ایستاده تک درب 60 سانتی

فریزر ایستاده تک درب ۶۰ سانتی یکی دیگر از محصولات صنایع برودتی اورست است. این فریزر ایستاده گزینه ای مناسب برای استفاده در سوپر مارکت های کوچک است و برای نگهداری مواد پروتئینی، لبنی و ... استفاده می شود.

فریزر ایستاده تک درب 70 سانتی


فریزر ایستاده تک درب 70 سانتی

فریزر ایستاده تک درب ۷۰ سانتی از محصولات پر فروش در صنایع برودتی اورست می باشد، که تماما دارای عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان است که توسط دستگاه های اتوماتیک تزریق می شود. این محصول قابلیت نصب استیکر به سفارش مشتری را دارا می باشد.

فریزر ایستاده تک درب 65 سانتی


فریزر ایستاده تک درب 65 سانتی

فریزر ایستاده تک درب ۶۵ سانتی برای نگهداری انواع نوشیدنی ها و نوشابه ها مورد استفاده قرار می گیرد، که از جمله نکات برجسته این محصول استفاده از شیشه سکوریت بر روی درب آن است، که در صورت شکستگی شیشه خطرات ناشی از خرد شدن آن را به حداقل می رساند.

فریزر ایستاده دو درب 60 سانتی


فریزر ایستاده دو درب 60 سانتی

فریزر ایستاده دارای عرض 60 سانتی متر بوده به دلیل عرض کم خود توانایی قرارگیری در هر مکان کوچکی را دارد و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید آن را در هر مکانی که مورد نیاز شما است قرار دهید

فریزر ایستاده دو درب 70 سانتی


فریزر ایستاده دو درب 70 سانتی

فریزر ایستاده تک درب عرض ۷۰ سانتیمتر یکی از پرکاربرد ترین محصولات می باشد که در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها، هتل ها، رستوران و آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

فریزر ایستاده دو درب 120 سانتی


فریزر ایستاده دو درب 120 سانتی

فریزر ایستاده صنعتی 120 سانتی یکی دیگر از انواع مختلف فریزر های صنعتی است که در ابعاد 120×70×230 سانتی متری ساخته شده و دارای دو درب شیشه ای می باشد. همانگونه که می دانید فریزرهای صنعتی در واقع مخازن سردی هستند که از آن ها برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی هایی که در صورت نگهداری در فضای گرم فاسد خواهند شد، استفاده می شوند 

فریزر ایستاده سه درب یک و نیم متری 


فریزر ایستاده سه درب یک و نیم متری

در نمای جلویی این فریزر از شیشه مقاوم در برابر ضربات احتمالی و … استفاده شده است تا دید واضح به درون فریزر داشته باشید. این فریزر دارای یک ترموستات دیجیتال بوده تا دمای درون فریزر را نمایش دهد و شما بتوانید درجه دلخواه خود را تنظیم کنید همچنین این فریزر دارای چهار عدد چرخ روان قفل دار برای حمل و نقل آسان و راحت بوده است.

فریزر ایستاده سه درب دو متری


فریزر سه درب

یخچال ایستاده فروشگاهی برای نگهداری و به نمایش گذاشتن مواد غذایی، نوشیدنی، لبنیات، سبزیجات و … در فروشگاه ها میباشند.این یخچال ها اهمیت زیادی در فروشگاه ها لبنیاتی ها و … دارند.

فریزر ایستاده چهار درب 

 

    

  
 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید