فروش یخچال پرده هوا به صورت متری

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ کارشناس فروش
یخچال پرده هوا
مشاوره و اجرای یخچال های پرده هوا (بدون درب) برای فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای در کل کشور. یخچال های پرده هوا در دو نوع ایستاده و خوابیده هستند که هرکدام از آن ها میتوانند دارای موتور سر خود و یا موتور مرکزی باشند
البرز برودت
البرز برودت

ویدئو یخچال پرده هوا

امروزه یکی از مهم ترین تجهیزاتی که باید در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها و مکان های این چنینی وجود داشته باشد یخچال و فریزر های فروشگاهی است که بسیار حائز اهمیت هستند زیرا باید توجه کنیم که یخچالی که انتخاب می کنیم با توجه به پیشرفت علم کارایی لازم را داشته باشد و انرژی زیادی مصرف نکند و از طرفی امکانات لازم را داشته باشد و پاسخگوی نیاز های ما باشد. 

یخچال پرده هوا

به طور کلی یخچال و فریزر های فروشگاهی به دو دسته پرده هوا و غیر پرده هوا تقسیم می شود. ما در این مقاله قصد داریم درباره ی یخچال های پرده هوا صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

یخچال پرده هوا چیست؟

یخچال صنعتی مدل پرده هوا

شاید از خودتان بپرسید که یخچال پرده هوا چیست و اصلا چرا همچین اسمی بهش داده اند.

یخچال پرده هوا یا به زبان انگلیسی Multideck Refrigrated Display Cabinet یخچال های دارای چند طبقه هستند و همینطور که در عکس مشاهده می کنید از این یخچال ها بیشتر در فروشگاه های بزرگ استفاده می کنند و شما هم به احتمال زیاد آن ها را دیده اید و دلیل این استفاده این است که می توان از این یخچال ها در اطراف و حاشیه دیوار های فروشگاه استفاده کرد که برای  صرفه جویی در استفاده از فضای فروشگاه بسیار گزینه مناسبی است. نام دیگر این یخچال ها یخچال پرده ای است. 

یخچال پرده هوا موتور مرکزی

شما در هنگام خرید می توانید با توجه به نیازتان ویژگی هایی از قبیل رنگ، میزان استفاده در روز، ابعاد، نوع کاربری، نورپردازی و ... را تعیین کنید. 

انواع یخچال های پرده هوا 

ویژگی که یخچال های پرده هوا را از هم متمایز می کند نوع موتوری است که در آن ها به کار رفته است. یخچال های پرده هوا معمولا از دو نوع موتور سرخود و یا موتور خانه مرکزی استفاده می کنند که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

یخچال های پرده هوا با موتور سرخود 

یخچال پرده هوا موتور سرخود

همانطور که از اسم این یخچال ها هم پیداست موتور های آن ها سرخود هستند یعنی موتور در داخل خود یخچال نصب شده است به همین دلیل این یخچال ها ابعاد کوچکی دارند و در جابه جایی دست و پا گیر نیستند ولی همین ابعاد کوچیک نقطه ضعف آن نیز محسوب می شود زیرا باعث کم بودن فضای داخل یخچال برای گذاشتن وسایل درون آن است. شایان ذکر است که مصرف انرژی این یخچال ها بسیار پایین است.

قیمت یخچال پرده هوا

یخچال های پرده هوا با توجه به مدل، ابعاد و همچنین کاربرد ها و ویژگی هایشان دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت یخچال پرده هوا و یا خرید یخچال پرده هوا با کارشناسان ما در البرز برودت تماس بگیرید.

یخچال های پرده هوای فروشگاهی با موتور خانه مرکزی

یخچال پرده هوا موتور مرکزی

این دسته از یخچال های پرده هوا به دلیل فضای جاگیری زیاد و همچنین زیبا بودنشان توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده اند. این یخچال ها قیمت های متفاوتی دارند که به نوع قطعات به کار رفته در آن ها ( کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و ....) بستگی دارد. 

نکاتی در هنگام خرید یخچال های پرده هوای فروشگاهی با موتور خانه مرکزی

ابتدا باید از موتور خانه خود مطمئن باشید. باید قطعاتی که در موتور خانه استفاده کرده اید جنس خوبی داشته باشند و همینطور فضای موتور خانه باید شرایط قابل قبولی داشته باشد و همینطور نوع قطعات و تجهیزات به کار رفته باید مناسب با نوع مصرف سیستم نوع اواپراتور و شرایط محیط باشد. درمورد یخچال هم باید به این نکته توجه کنید که دما در تمام نقاط یخچال باید ثابت باشد وگرنه ایرادی در یخچال وجود دارد. 

نحوه کار یخچال های پرده هوا

نحوه کار یخچال های پرده هوای بدون درب ( یخچال های پرده هوای فروشگاهی ) دارای مکانیزمی بسیار هوشمند است که همین امر باعث شده دایرکنندگان فروشگاه های زنجیره ای از این مدل بسیار استفاده کنند. 

این دسته از یخچال ها به وسیله ی منافذ زیر طبقات لایه ای از هوا را در مقابل فضای بیرونی ایجاد کرده و دمای درون یخچال در کمتر از 1 دقیقه به میزان استاندارد می رسد و از مواد درون خود به خوبی محافظت می کند. 

با گذشت زمان، دما تثبیت شده و مانع قفل انرژی می شود و باعث گردش مکرر و مداوم هوای سرد در یخچال شده در نتیجه هوای داخل آن همیشه مناسب و مطبوع باقی می ماند.

نکات تکمیلی برای خرید یخچال پرده هوا

پرده هوا

1.    اولین نکته توجه به ابعاد یخچال است که باید با توجه به ابعاد فروشگاه خود و میزان فضایی که در اختیار دارید و همچنین میزان مصرف انرژی یخچالی مناسب تهیه کنید. 

2.    این یخچال ها معمولا دارای کاور های شب هستند که دارای دو نوع برقی ریموت دار یا دستی فنری هستند که بسته به نوع نیازتان می توانید یکی را انتخاب کنید.

3.    نکته بعدی شکل ظاهری یخچال است که با توجه به سلیقه شخصی شما و همچنین چیدمان فروشگاه باید در نظر گرفته شود.

4.    نکته چهارم نوع و میزان روشنایی سیستم و همچنین عمر مفید آن که اکثرا از نوع SMD  می باشد. 

5.    نکته بعدی بررسی برند قطعات به کار رفته در یخچال است که سعی کنید در این مورد حتما از برند های معتبر استفاده کنید . 

6.    نکته ششم هم بررسی طبقات یخچال است که با توجه به چیز هایی که می خواهید در آن قرار دهید و نوع استفاده گزینه مناسب را انتخاب کنید . 

7.    بزرگ ترین عیب این یخچال ها مشکل در جابه جایی آن ها است که این مشکل در بعضی از مدل های آن تقریبا رفع شده است. بعضی از مدل های آن دارای پایه های متحرک یعنی پایه های چرخ دار هستند که اگر مشکل جابه جایی برای شما مهم است می توانید از مدل های چرخ دار آن استفاده کنید. 

8.    برای حفظ محیط زیست می توانید یخچال هایی را تهیه کنید که از کمپرسور هایی که با  مبرد های غیر آلاینده کار می کنند استفاده کرد. 

یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود


یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود

یخچال پرده هوا سرخود

یخچال پرده هوا موتور سرخود

ارسال به سراسر کشور 

با معتبرترین باربری ها در سطح کشور

برای برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی


یخچال پرده هوا موتور مرکزی

ارسال به سراسر کشور 

با معتبرترین بابری ها در سطح کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی


یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

ارسال به سراسر کشور

با معتبرترین باربری ها در سطح کشور 

برای کشب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود


 

ارسال به سراسر کشور 

با معتبرترین باربری ها در سطح کشور 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

یخچال پرده هوا درب دار 


یخچال پرده هوا درب دار


 • آیا یخچال پرده هوا برفک می زند؟

  بله، این یخچال ها برفک می زنند ولی راه خروجی برای آن وجود دارد.

   

 • یخچال پرده هوا چه کاربردی دارد؟

  شما می توانید از یخچال های پرده هوا علاوه بر فروشگاه ها، در میوه فروشی ها و گل فروشی ها نیز استفاده کنید.

 • چه عواملی برای یخچال پرده هوا مضر است؟

  عوامل محیطی مثل باد کولر و گرمای محیطی برای محصول مضر است و باید از ورود این دو باد به یخچال جلوگیری کنید چون اختلاف زیاد دمای موتور و محیط باعث کار کردن یکسره موتور و در نتیجه کم شدن طول عمر آن می شود. 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید