قیمت دستگاه دوغ سرد کن صنعتی - فروش مستقیم از کارخانه

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ کارشناس فروش
دوغ سردکن
فروش انواع دوغ سردکن ها با مدل ها، برند ها و حجم و اندازه های مختلف
البرز برودت
البرز برودت

در این مقاله قصد داریم تا درباره ی دوغ سردکن ها، نحوه فعالیت آن ها و نکاتی در هنگام خرید آن ها با شما صحبت کنیم پس تا آخر با ما همراه باشید تا در هنگام خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشت باشید. 

دوغ سردکن چیست؟

دوغ سردکن چیست

دوغ سرد کن به دستگاهی گفته می شود که می تواند دوغ را هم بزند و خنک  کند. زیرا همانطور که می دانید مواد دوغ مثل ماست و ... در آن ته نشین می شود و برای مصرف باید آن را هم بزنیم. همچنین این هم زدن باعث می شود رو دوغ کف ایجاد شود که باعث خوشمزگی بیشتر آن می شود. از این دستگاه بیشتر در کافی شاپ ها، رستوران آن ها، هتل ها و ... استفاده می شود. 

دوغ سردکن چگونه کار می کند؟

دوغ سردکن چگونه کار می کند

دستگاه دوغ سرد کن در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و شما می توانید بسته به نیازتان و همچنین بودجه تان یکی از آن ها را خریداری کنید. مخزن این دستگاه ها می تواند همیشه چندین لیتر دوغ را خنک و آماده نوشیدن نگه دارد. این دستگاه ها دارای یک پمپ می باشند که دوغ را هم می زند و یک کندانسور که وظیفه ی خنک کردن آن را به عهده دارد. 

در واقع شیوه کار این دستگاه ها به این صورت است که بعد از ریختن دوغ در آن ها و روشن کردن دستگاه، پمپ روشن می شود و دوغ را به آرامی به گردش در می آورد و بعد کندانسور وارد عمل می شود و دوغ را شروع به سرد کردن می کند. همچنین بعضی دوغ سردکن ها دارای یک سیستم خاص به نام سیستم آبشاری که توانایی درست کردن دوغ سنتی و کف دار را دارند. 

قیمت دوغ سرد کن

قیمت دستگاه دوغ سرد کن با توجه به مدل آن ها و همچنین ظرفیت های تولیدی متفاوت می باشد و شما می توانید با توجه به نیازتان هر کدام را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت می توانید با کارشناسان ما در البرز برودت تماس بگیرید. 

نکاتی در هنگام خرید دوغ سردکن ها

در این قسمت قصد داریم تا نکاتی کلیدی را درهنگام خرید دوغ سردکن ها برای شما بیان کنیم تا بتوانید در هنگام خرید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. 

دوغ سرد کن

•    اولین نکته داشته نشان های استاندارد جهانی و معتبر مثل نشان ایزو 9001 یا نشانه ce  اروپا و همچنین کنترل کیفی چند مرحله ای است که در واقع اینها تضمین کننده ی کیفیت دستگاه هستند. 

•    ظاهر دستگاه بسیار مهم است. شما اول باید به ظاهر مغازه هتل و رستوران خود توجه داشته باشید و بعد دستگاهی متناسب با دکوراسیون محل کار خود خریداری کنید زیرا این دستگاه در دید مشتری خواهد بود و همچنین باید توجه داشته باشید که همیشه آن را تمیز نگهدارید. نکته بعد آن است که باید به داخل و بیرون آن توجه کنید که زنگ زدگی نداشته باشد زیرا زنگ زدگی عملی شیمیایی است و هم در کار دستگاه اختلال ایجاد می کند و هم دوغ را آلوده می کند. 

•    استفاده از استیل مناسب در بدنه این دستگاه ها بسیار مهم است. استیل ها دارای درجه بندی های مختلفی هستند که بهترین آن ها استیل استنلس نگیر می باشد. 

•    مهم ترین عامل که تاثیری مستقیم بر عملکرد دوغ سردکن دارد پمپ و کندانسور به کار رفته در آن ها است. هرچه این موتور ها بهتر باشند و کیفیت ساخت بالاتری داشته باشند صدا و لرزش کمتری ایجاد می کنند و همچنین می توانید از آن ها در مکان های مرطوب و گرم بدون نگرانی استفاده کنید. موتور های کندانسور ها اغلب هرماتیک هستند یعنی غیر قابل تعمیر هستند. کندانسور های آن ها دقیقا همان کندانسور های یخچال های خانگی هستند. بهترین نوع این کمپرسورها ، موتورهای دانفوس، تکامسه و کالترون می باشند عمر مفید و بالایی دارند. بهترین مدل پمپ هم نیز پمپ های کارخانه موتوژن است که بسیار خوب عمل می کنند. 

•    آخرین نکته هم گارانتی و خدمات پس از فروش است که برای هر محصولی مهم است پس سعی کنید از فروشندگان با تجربه و خوب خریداری کنید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید