لیست قیمت یخچال سوپری (نو و دست دوم)

۰۹۱۲۸۴۷۲۳۹۸ کارشناس فروش
یخچال مغازه

فروش انواع یخچال و فریزر های بستنی در مدل های مختلف اعم از فریزر صندوقی بستنی، یخچال بدون شیشه، یخچال مینی، یخچال مینی، ویترینی، قصابی، قنادی، لبنیاتی، کبابی و ...

البرز برودت
البرز برودت

یخچال مغازه 

در این مقاله قصد داریم تا درباره ی انواع یخچال های مناسب مغازه با شما صحبت کنیم. ما در البرز برودت با فروش انواع یخچال های صنعتی ایستاده مناسب با نیاز و شغل شما در اندازه های مختلف از 60 تا 90 سانتی در تلاش هستیم تا بهترین  امکانات و خدمات را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم تا از ما راضی باشید. این یخچال های صنعتی ایستاده مناسب برای مغازه ها، سوپر مارکت ها، قنادی، فروشگاه های بزرگ و... هستند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید. 

انواع یخچال و فریزر مناسب برای مغازه

شما برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را رونق دهید و  بهترین خدمات را به مشتریانتان ارائه دهید باید ابزار و امکانات بسیار مناسبی در اختیار داشته باشید تا در کارتان موفق باشید. بسیاری از مغازه دار ها به یخچال های صنعتی مناسب در محل کسب خود نیاز دارند که ما در ادامه یک لیست کامل از انواع یخچال و فریزر های صنعتی مناسب برای هر شغلی را آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از آن خرید مناسب خود را انجام دهید. 

فریزر صندوقی بستنی

فریزر بستنی

یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال فروشگاهی بدون درب

 

یخچال مغازه کوچک ( مینی)


یخچال کوچک

یخچال ایستاده میوه 


 

یخچال میوه

یخچال مغازه ویترینی


 

یخچال میوه

یخچال ایستاده میوه

یخچال مغازه  قصابی 


 

یخچال قصابی

یخچال سوپرمارکت


یخچال ایستاده سوپرمارکت

یخچال سوپرمارکت

یخچال کبابی


یخچال ایستاده کبابی

یخچال مغازه لبنیاتی

یخچال لبنیاتی

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید