فروش آبسرد کن صنعتی استیل ( تک، دو، سه، چهار شیر)

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ کارشناس فروش
آبسرد کن
آبسرد کن استیل صنعتی به قیمت کارخانه. ارسال به تمام نقاط ایران. شرکت البرز برودت تولید کننده آبسردکن های استیل که ساخت آن را به صورت کاملا استاندارد انجام میدهد
البرز برودت
البرز برودت

ویدئو آبسرد کن

آب سردکن چیست؟

آب سردکن وسیله ی بسیار کاربردی است که قطعا شما آن ها را در مکان هایی نظیر بانک، اداره ها، بیمارستان ها و... دیده اید. این دستگاه ها بسیار کاربردی هستند مخصوصا در مکان هایی که ذکر شد به دلیل اینکه می توانند حجم آب نسبتا بالایی را در خود خنک یا گرم نگه دارند که بتوانید از آن ها استفاده کنید. آبسردکن ها همچنین دارای ویژگی ها و تفاوت هایی با یکدیگر هستند که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم.

انواع آبسردکن 

آب سردکن رومیزی

آبسرد کن ها به طور کلی به دو دسته بطری دار و بدون بطری تقسیم می شوند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند  و طرز کارشان با یکدیگر متفاوت است. طرز کارشان به این صورت است که آبسردکن های بدون بطری مستقیما به لوله ی آب متصل می شوند ولی آبسردکن های با بطری آب را در خود ذخیره می کنند. 

آبسرد کن استیل

آبسرد کن استیل از مدل های پرفروش آبسرد کن ها محسوب می شود. بدنه  ی این آبسرد کن ها از جنس استیل بوده و دارای کیفیت و دوام بسیار خوبی است. اکثر آبسرد کن های تولید شده و موجود در بازار از این نوع هستند. 

آبسرد کن دیواری 

از آب سردکن های دیواری اغلب در ساختمان ها استفاده می شود و کار آن این است که با استفاده از یک دستگاه تبرید آب ورودی را خنک می کنند و به تامین آب آشامیدنی و برق ساختمان می پردازند. همچنین برای دور ریختن آب اضافی به سیستم فاضلاب ساختمان متصل می شوند. این نکته قابل ذکر است که در مدل های استاندارد آبسردکن دیواری یک مخزن کوچک آب سرد را در خود نگه می دارد تا مصرف کننده منتظر آب سرد نماند. همچنین این نکته قابل ذکر است که این دستگاه هیچگونه تصفیه یا فیلتری روی آب انجام نمی دهد و مستقیما آب را از لوله ی شهری دریافت و به شما می رساند. 

آبسرد کن ایستاده

این مدل از آبسردکن ها را بیشتر در اداره ها، بیمارستان ها و ... دیده اید. این دستگاه ها دارای یک بطری بزرگ بر روی خود هستند که به صورت برعکس نصب شده است و حجمی از آب را درون خود نگهداری می کنند. مدل های خانگی و رومیزی آن ها نیز موجود می باشد و حجم آن 5 لیتر می باشد. 

قیمت آبسرد کن 

آبسرد کن ها با توجه به ظرفیت های متفاوتی که دارند و همچنین برند سازنده و ویژگی های هر مدل دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع آبسرد کن مثلا قیمت آبسردکن استیل برای مسجد، می توانید با کارشناسان ما در البرز برودت تماس بگیرید.

آب سرد کن دو منظوره


آب سرد کن

این نوع آبسردکن آبگرمکن ایستاده مخصوص ادارات، محیط های تجاری ،هتل ها و … میباشد و دارای دو شیر جداگانه و دو مخزن میباشد که یکی مخصوص آب سرد و دیگری آب گرم است. به این آبسرد کن ها، آبسردکن دو شیر نیز می گویند. 

آب سرد کن استیل تک شیر


آب سرد کن استیل تک شیر

آبسردکن تمام استیل تک شیر بیشتر در محیط های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد چراکه میزان افراد مصرف کننده، میزان آب خروجی را مورد تاثیر قرار میدهد در مکان هایی که مصرف آب سرد زیاد نباشد و جمعیت کمی داشته باشد میتوانید از این نمونه استفاده نمایید.

آب سرد کن استیل دو شیر


آب سرد کن 20 لیتری

آبسرد کن 2 شیر

آب سردکن دو شیر


آب سردکن دو شیر

آبسردکن تمام استیل دو شیر بیشتر در محیط های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد چراکه میزان افراد مصرف کننده، میزان آب خروجی را مورد تاثیر قرار میدهد در مکان هایی که مصرف آب سرد زیاد نباشد و جمعیت کمی داشته باشد میتوانید از این نمونه استفاده نمایید.

آب سرد کن استیل سه شیر


آبسردکن 3 شیر استیل

آبسردکن 3 شیر 


آب سردکن 3 شیر

آبسردکن استیل یا همان آبسرکن صنعتی دارای بدنه مستحکم، ظرفیت بالا و موتور قوی است. این دستگاه دارای بدنه محکم و شیر های مقاوم است به همین دلیل طی استفاده مکرر از دستگاه دچار مشکل نمی شود.

آب سردکن استیل چهار شیر


آسرد کن 4 شیر استیل

آبسرد کن 4 شیر

آب سردکن صنعتی ۴ شیر به دلیل تعداد شیر آب و مخزن بزرگ دستگاه در امکان پر جمعیت و پر تردد از آن استفاده می شود؛ از جمله مدارس، آرامگاه، زیارتگاه، شرکت، مناطق گرمسیر کشور و … .

آب سردکن استیل پنج شیر


آب سردکن استیل پنج شیر

آبسردکن استیل صنعتی با تعداد 5شیر از جنس استیل و گنجایش 50لیتر آب را دارا می باشد. جنس بدنه آن تمام استیل نگیر می باشد که این قابلیت این امکان را به مصرف کننده می دهد که در فضای باز و یا در شهرهای با آب و هوای مرطوب از آن استفاده کند. به این مدل آبسردکن ها، آبسردکن بزرگ نیز می گویند.
 


  • قیمت آبسرد کن استیل چقدر است؟

    قیمت آبسرد کن ها با توجه به ظرفیت و برندشان متفاوت است.

  • انواع آبسرد کن استیل کدام اند؟

    آبسرد کن ها دارای مدل های تک شیر، دو شیر، سه شیر، چهار شیر و پنج شیر هستند و همچنین دارای دو نوع تک منظوره و دو منظوره می باشند. 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید