فروش آبسرد کن صنعتی استیل ( تک، دو، سه، چهار شیر)

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ مدیر فروش
آبسرد کن

آبسرد کن استیل صنعتی به قیمت کارخانه. ارسال به تمام نقاط ایران. شرکت البرز برودت تولید کننده آبسردکن های استیل که ساخت آن را به صورت کاملا استاندارد انجام میدهد

البرز برودت
البرز برودت

آب سرد کن دو منظوره


آب سرد کن

این نوع آبسردکن آبگرمکن ایستاده مخصوص ادارات، محیط های تجاری ،هتل ها و … میباشد و دارای دو شیر جداگانه و دو مخزن میباشد که یکی مخصوص آب سرد و دیگری آب گرم است.

آب سرد کن استیل تک شیر


آب سرد کن استیل تک شیر

آبسردکن تمام استیل تک شیر بیشتر در محیط های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد چراکه میزان افراد مصرف کننده، میزان آب خروجی را مورد تاثیر قرار میدهد در مکان هایی که مصرف آب سرد زیاد نباشد و جمعیت کمی داشته باشد میتوانید از این نمونه استفاده نمایید.

آب سرد کن استیل دو شیر


آب سرد کن 20 لیتری

آبسرد کن 2 شیر

آب سردکن دو شیر


آب سردکن دو شیر

آبسردکن تمام استیل دو شیر بیشتر در محیط های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد چراکه میزان افراد مصرف کننده، میزان آب خروجی را مورد تاثیر قرار میدهد در مکان هایی که مصرف آب سرد زیاد نباشد و جمعیت کمی داشته باشد میتوانید از این نمونه استفاده نمایید.

آب سرد کن استیل سه شیر


آبسردکن 3 شیر استیل

آبسردکن 3 شیر 


آب سردکن 3 شیر

آبسردکن استیل یا همان آبسرکن صنعتی دارای بدنه مستحکم، ظرفیت بالا و موتور قوی است. این دستگاه دارای بدنه محکم و شیر های مقاوم است به همین دلیل طی استفاده مکرر از دستگاه دچار مشکل نمی شود.

آب سردکن استیل چهار شیر


آسرد کن 4 شیر استیل

آبسرد کن 4 شیر

آب سردکن صنعتی ۴ شیر به دلیل تعداد شیر آب و مخزن بزرگ دستگاه در امکان پر جمعیت و پر تردد از آن استفاده می شود؛ از جمله مدارس، آرامگاه، زیارتگاه، شرکت، مناطق گرمسیر کشور و … .

آب سردکن استیل پنج شیر


آب سردکن استیل پنج شیر

آبسردکن استیل صنعتی با تعداد 5شیر از جنس استیل و گنجایش 50لیتر آب را دارا می باشد. جنس بدنه آن تمام استیل نگیر می باشد که این قابلیت این امکان را به مصرف کننده می دهد که در فضای باز و یا در شهرهای با آب و هوای مرطوب از آن استفاده کند.


 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید