فروش انواع فریزر صندوقی صنعتی و خانگی

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ مدیر فروش
فریزر صندوقی

فریزر صندوقی در دو نوع صنعتی و خانگی ساخته می شود. این فریزرها ظرفیت های مختلفی دارند و در اندازهای 260 لیتری تا 500 لیتری تولید می شوند. از این مدل فریزرها معمولا در سوپرمارکت ها به عنوان یخچال بستنی استفاده می شود.

البرز برودت
البرز برودت

فریزر صندوقی


 

فریزر صندوقی

امروز در این مقاله قصد داریم درباره ی فریزر صندوقی صحبت کنیم. انواع آن را به شما معرفی کنیم و نکاتی را برای خرید آن به شما بگوییم و همچنین درباره ی مزایا و معایب و کاربرد آن نکاتی را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

کاربرد و ویژگی های فریزر صندوقی

فریزر صندوقی

فریزر صندوقی بستنی 

فریزر های صندوقی کاربرد های خوبی دارند. همچنین بسیاری از ما ها از مدل های قدیمی آن خاطره داریم زیرا در مدل های قدیمی یخچال فریزر ها با هم نبودند و خانواده ها باید آن را جدا از یخچال تهیه می کردند ولی هنوز هم فریزر های صندوقی بسیار کاربرد دارند و کاربردی ترین مدل آن فریزر صندوقی بستنی است که مطمئنم همه شما تا حالا آن ها را در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها برای نگهداری بستنی و چیز های دیگر دیده اید.

فریزر صندوقی مناسب برای بستنی

جاگیری زیاد

فریزر های صندوقی به یک علت هنوز هم کاربرد دارند و آن علت چیزی نیست جز فضای در دسترس برای استفاده. یعنی داخل این فریزر ها بسیار جا دار و بزرگ است و شما می توانید مواد زیادی را در آن قرار دهید و برای مدت طولانی نگهداری کنید. پس اگر به دنبال یک فریزر بزرگ و جادار هستید فریزر های صندوقی می توانند گزینه های مناسبی برای شما باشند. 

فریزر بستنی

در ادامه می خواهیم نکاتی را در هنگام خرید به شما یادآوری کنیم که بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید؛ با ما همراه باشید. 

فریزر صندوقی

نکاتی در هنگام خرید فریزر صندوقی

جمعیت خانواده

اولین نکته جمعیت خانواده یا جایی که می خواهید از فریزر استفاده کنید است. خب هر چه جمعیت خانواده شما بیشتر باشد مواد غذایی بیشتری نیاز خواهید داشت بنابراین فریزر های کوچک جوابگو نیاز شما نخواهد بود ولی فریزر های صندوقی همانطور که در بالا گفتیم به دلیل فضای زیادی که دارد گزینه مناسبی برای خانواده های پرجمعیت خواهد بود.

ویلای یا خانه ی  شخصی 

فریزر صندوقی خانگی تک درب

اگر شما دارای یک ویلای شخصی یا یک خانه هستید که از شما دور است و فاصله ی زیادی را باید برای رسیدن به آن طی کنید بنابراین برای اینکه مواد غذایی را در آن جا بگذارید باید یک فریزر صندوقی تهیه کنید زیرا برای اینجور خانه ها که زیاد در آن در رفت و آمد نیستید باید فریزری داشته باشید که بتواند مواد غذایی را برای مدت طولانی تری نگهداری کند. فریزر های صندوقی مناسب این کار هستند. این فریزر ها می توانند مواد غذایی را تا دوماه  آینده به خوبی نگهداری کنند.

فریزر صندوقی خانگی

حرف آخر

در آخر اگر بخواهیم خلاصه مطلب را بگوییم و یک جمع بندی مختصر و مفید داشته باشیم باید بگوییم که فریزر های صندوقی برای خانواده های پر جمعیت مناسب هستند زیرا فضای جاگیری زیادی دارند و همچنین این فریزر ها برای کسانی که می خواهند مواد غذایی را برای مدت طولانی در آن نگهداری کنند مناسب است. 

فریزر بستنی 


فریزر بستنی

فریزر صندوقی مناسب برای نگهداری بستنی

فریزر صندوقی استیل 


فریزر صندوقی استیل

فریزر صندوقی خانگی 260 لیتر


فریزر صندوقی 260 لیتری

فریزر صندوقی خانگی دو درب دارای دو محفظه ی جدا از هم می باشد که هر کدام از این محفظه ها دارای درب جداگانه می باشند. این فریزر صندوقی در منزل، دفاتر کار و سوپرمارکت و فروشگاه های موادغذایی کوچک استفاده می شود. این فریزر صندوقی خانگی دارای قفل و کلید می باشد.

فریزر صندوقی خانگی 300 لیتر


فریزر صندوقی خانگی 300 لیتر

فریزر صندوقی خانگی

فریزر صندوقی ۳۰۰ لیتری، با ظرفیت و کارایی بالا، همچنین سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف، از محصولات پرفروش صنایع البرز برودت میباشد. در طراحی این فریزر صندوقی از مواد اولیه عایق و کمپرسورفوقالعاده قوی استفاده شده است، تا در اثر افزایش دمای هوا، فشار بیش از حد به موتور دستگاه وارد نشود. صنایع برودتی در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ کیفیت مواد غذایی منجمد، فریزر صندوقی ۳۰۰ لیتری را با ویژگیهای زیر ارائه کرده است.

فریزر صندوقی تک درب 300 لیتر


فریزر صندوقی تک درب 300 لیتر

فریزر صندوقی پر فروش

فریزر صندوقی هایپری 300 لیتر


فریزر صندوقی 300 لیتری هایپری

فریزر صندوقی هایپر۳۰۰ لیتری امروزه در سوپر مارکت ها، فستفود ها و ... که حجم کمی برای قرار گیری فریزر دارند، استفاده می شود. این فریزر های صندوقی به فریزر بستنی، فریزر مرغ و فریزر پروتئینی نیز شناخته شده اند. فریزر صندوقی تولید شده در صنایع البرز برودت دارای درب شیشه ای از نوع سکوریت (نشکن) می باشد.

فریزر صندوقی هایپری 400 لیتر


فریزر صندوقی بستنی هایپری 400 لیتر

فریزر صندوقی مناسب بستنی

فریزر صندوقی بستنی

فریزر صندوقی هایپر ۴۰۰ لیتر که به فریزر بستنی نیز معروف است، در صنایع البرز برودت از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار تولید شده است. ما می توانیم استیکر (برچسب) به سفارش خریدار بر روی بدنه ی دستگاه نصب کنیم، این استیکر ها می توانند بنر تبلیغاتی خریدار و یا استیکر برند های معروف فریزر میهن و یا فریزر دومینو باشد.

فریزر صندوقی هایپری 500 لیتر


فریزر صندوقی 500 لیتری

فریزر صندوقی هایپر ۵۰۰ لیتر یکی از پرمتقاضی ترین حجم فریزر صندوقی می باشد، چرا که در عین داشتن حجم مناسب برای نگهداری محصولات، قیمت به صرفه تری دارد. عایق بندی این محصول تزریق فوم پلی یورتان می باشد، از این رو از اتلاف برودت جلوگیری کرده و در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

فریزر صندوقی هایپری650 لیتری درب شیشه ای 


فریزر صندوقی درب شیشه ای

بزرگ ترین حجم تولید شده فریزر صندوقی بستنی، فریزر صندوقی هایپر ۶۵۰ لیتر می باشد. این محصول دارای ۶ سبد بوده و حجم بالایی از محصولات را در خود جای می دهد. 

پایه های فریزر صندوقی چرخدار بوده که این امر در جا به جایی محصول بسیار موثر است.

فریزر صندوقی طرح قدیم دو درب


فریزر صندوقی طرح قدیم دو درب

فریزر صندوقی با درب شیشه ای مناسب برای نگهداری گوشت منجمد یکی از پر کاربرد ترین نوع فریزر در سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها، گوشت فروشی ها و … می باشد. گوشت ها مواد پروتئینی بسیار حساسی هستند که برای اینکه تا طولانی مدت بتوانید آن را نگهداری کنید، نیاز است تا آن را منجمد کنید. فریزر صندوقی یک گزینه ی بسیار مناسب برای سالم نگه داشتن گوشت می باشد.

فریزر صندوقی طرح قدیم چهار درب


فریزر صندوقی استیل طرح قدیم چهار درب

فریزر صندوقی چهار درب تمام استیل (طرح قدیم) سطح داخلی و خارجی فریزر استیل نگیر می باشد. به دلیل دمای زیر صفر فریزر می توان برای فریز کردن محصولاتی مانند مرغ، گوشت، ماهی و هر نوع محصولی که احتیاج به دمای زیر صفر دارند از آن استفاده کرد.

فریزر صندوقی طرح قدیم شش درب


فریزر صندوقی 6 درب استیل

فریزر صندوقی ۶ درب استیل از مهم ترین تجهیزات برای رستوران ها و آشپزخانه هاست که با گنجایش بالا میتوان جهت نگهداری انواع مواد غذایی از آن استفاده کرد. این دستگاه ها دارای بدنه مقاوم و عایق بندی قوی می باشد و همینطور دارای چرخ های مقاوم جهت سهولت در جابجایی دستگاه می شود.

فریزر صندوقی استیل 3 درب 


فریزر صندوقی استیل 3 درب
 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید