قیمت و خرید انواع یخچال گل فروشی در اندازه های مختلف

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ مدیر فروش
یخچال گل فروشی

البرز برودت
البرز برودت

در این مقاله قصد داریم تا درباره ی یخچال های گل فروشی صحبت کنیم. 

یخچال گل فروشی چیست؟

یخچال گل فروشی یکی از انواع یخچال ایستاده هست که از آن ها در گل فروشی ها استفاده می شود. بعضی از گل ها با توجه به طبیعتی که دارند نیاز به کمی رطوبت و هوای خنک برای سالم ماندن دارند که برای نگهداری این گل ها از انواع یخچال ها استفاده می شود. این یخچال ها انواع مختلف دارند و در اندازه های متنوعی تولید می شوند که می توانید با توجه به مقدار فضایی که در مغازه در اختیار دارید می توانید مدل های مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. با این یخچال ها می توانید از پژمرده شدن گل هایی که باید در شرایط خاص نگهداری شوند جلوگیری کنید. 

طراحی یخچال گل فروشی 

در طراحی این یخچال ها دقت زیادی به کار رفته است. در بدنه آن ها فوم پلی یورتان تزریق شده که باعث عایق بندی بسیار خوب یخچال شده و از اتلاف انرژی و هدر رفتن هوای سرد جلوگیری می شود. یکی دیگر از مزیت های مهم این یخچال ها که به زیبایی آن ها و همچنین مغازه شما کمک می کند درب تمام شیشه ای آن ها است. این درب ها کمک می کنند تا مشتری ها گل های داخل یخچال را ببینند و بعد از پسند کردن آن را خریداری نمایند. یخچال گل فروشی معمولا در اندازه های سه درب تولید می شوند و این اندازه مدل پرفروش آن است. 

قیمت یخچال گل فروشی 

قیمت یخچال گل فروشی متغیر بوده و به بعضی فاکتور ها بستگی دارد. اولین فاکتور اندازه ی این یخچال ها است که در مدل های تک درب، دو درب و سه درب تولید می شوند. فاکتور دوم طراحی این یخچال ها است که این مهم در ظاهر آن ها پدیدار می شود. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید