یخچال ایستاده

۰۹۱۲۸۱۹۵۹۴۷ مدیر فروش
یخچال ایستاده

فروش انواع یخچال ایستاده مناسب برای مغازه ها و سوپرمارکت ها، فست فود ها و... این یخچال ها در تعداد درب های مختلف عرضه می شود. این یخچال ها در اندازه ای 60، 65، 70، 90 سانتی متری عرضه می شوند. همچنین در تمام تعداد درب های تک درب، دو درب، سه درب، چهار درب و شش درب تولید میشوند

البرز برودت
البرز برودت

امروز در این مقاله قصد داریم تا درباره ی یخچال و فریزر های ایستاده صحبت کنیم. قصد داریم تا درباره ی انواع آن ها کاربرد آن ها و ویژگی های هر یک اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در هنگام خرید از این اطلاعات استفاده کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. با ما همراه باشید. 

یخچال های ایستاده 

یخچال ایستاده

یخچال های ایستاده که به عبارت دیگر به آن ها یخچال های فروشگاهی و یا روباز هم می گویند دسته ای از یخچال های صنعتی هستند که کاربرد های متفاوتی در جامعه دارند. دلیل پرطرفدار بودن این یخچال ها طراحی جذاب آن ها است. این یخچال ها در مدل هایی تولید می شوند که در ابعاد یکدیگر را متمایز از هم می کنند. این یخچال ها در ابعاد 90 تا 250 سانتی متری و در مدل هایی مثل نیمه ایستاده روباز یخچال ایستاده عمق 85 سانتی متری و یخچال درب دار تولید می شوند.

فریزر های ایستاده

یخچال ایستاده تک در

فریزر های ایستاده نیز دسته ای دیگر از یخچال های صنعتی هستند که در کسب و کار های مختلف کاربرد های خوبی دارند. این یخچال ها به دلیل عرض کمشان بهتری گزینه برای فضا های کوچک هستند و یکی از مهم ترین کاربرد های آن که همه ی ما آن را دیده ایم نگهداری نوشیدنی آب معدنی نوشابه و ... است که در فروشگاه ها و فست فود ها از این یخچال ها به این منظور استفاده می شود. این یخچال ها در سه نوع تک درب دو درب و سه درب تولید می شوند که بسته به نیازتان و مقدار فضایی که در اختیار دارید می توانید یکی را انتخاب کنید. 

فریزر ایستاده دو درب

همچنین این فریزر ها به دلیل شیشه سه جداره که از گاز آرگون پر شده است توانسته برچسب انرژی A  یعنی مصرف انرژی بهینه را از آن خود کند. همچنین این شیشه سه جداره در مقابل ضربات احتمالی بسیار مقاوم است.

نکاتی در هنگام خرید یخچال ایستاده فروشگاهی

در ادامه به بیان چند نکته مهم درباره ی خرید یخچال ایستاده می پردازیم تا در هنگام خرید اشتباه نکنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. 

کمپرسور

کمپرسور یخچال ایستاده

 یخچال ها دو نوع کمپرسور دارند. کمپرسور بالا و کمپرسور پایین. شاید از خود بپرسید کمپرسور چیست. کمپرسور موتوری است  که باعث خنک نگهداشتن می باشد. یخچال های با کمپرسور بالا قیمت بیشتری دارند ولی در عوض عمر بیشتری هم دارند و بهتر کار می کنند. یخچال های با کمپرسور بالا گرمایی که موتور یخچال ایجاد می کند را به طرف بالا یعنی سقف یخچال می فرستند که این باعث می شود یخچال خنک تر بماند. یخچال های با کمپرسور پایین دقیقا مشخصاتی بر عکس دارند. این یخچال ها قیمت پایین تری دارند ولی به دلیل پخش کردن گرمای موتور به اطراف یخچال باعث کاهش عمر یخچال می شوند. 

برچسب انرژی

برچسب انرژِی یخچال ایستاده

 برچسب انرژی نیز یکی دیگر از نکات مهم دیگر در هنگام خرید یخچال است. برچسب های انرژی به شما نشان می دهند که میزان مصرف برق این یخچال چگونه است. یخچال هایی که دارای برچسب انرژی A  هستند بسیار بهینه هستند و مصرف برق بسیار پایینی دارند.

جابه جایی

یخچال ایستاده چرخ دار

 جابه جایی یکی دیگر از نکات مهم است که معمولا همه ی ما با آن مشکل داریم. خب همانطور که می دانید یخچال وسیله ای بزرگ است و جابه جایی آن بسیار سخت است حتی اگر مغازه ی شما اجاره ای باشد و شاید مجبور شوید که جابه جا شوید این نکته خیلی برای شما مهم است. تولید کنندگان این محصولات یخچال هایی را تولید کرده اند که در زیر پایه های آن ها چرخ هایی نصب شده است که بتواند در جابه جایی به شما کمک کند. درواقع با استفاده از این چرخ ها می توانید به راحتی یخچال خود را جا به جا کنید. پس اگر بحث جابه جایی برای شما مهم است حتما در هنگام خرید توجه کنید که یخچال شما دارای چرخ باشد.

ابعاد

یخچال ایستاده

 یکی دیگر از نکات که می توان گفت برای همه مهم ترین نکته است ابعاد یخچال است. ابعاد یخچال را معمولا با فوت بیان می کنند. شما باید با توجه به اندازه مغازه و فضایی که برای قرار دادن یخچال در اختیار دارید و همچنین با توجه به مقدار موادی که قصد دارید درون یخچال بگذارید محصولی مناسب تهیه کنید. 

یخچال ایستاده تک درب 60 سانتی


یخچال ایستاده تک درب 60 سانتی

یخچال 60 سانتی

یخچال با اندازه 60 سانتی

یخچال تک درب

یخچال تک درب ۶۰ سانتی نسبت به حجم کمی که دارد، محصولات بسیاری را در خود جای می دهد. یخچال تک درب تولید شده در صنایع برودتی اورست دارای عایق بندی تزریق فوم از نوع پلی یورتان می باشد، که این ویژگی کیفیت دستگاه را چند برابر می کند، و در نتیجه از اتلاف برودت و همچنین مصرف بالای انرژی جلوگیری می شود.

یخچال ایستاده تک درب 65 سانتی


یخچال تک درب

برای نگهداری محصولات  خود نیاز به دستگاه های برودتی است که درجه حرارت مناسب را به شما ارائه دهند یخچال  ایستاده ۶۵ سانتی پروتئینی یکی از انواع این نوع از دستگاه های برودتی است که تمامی نیازهای شما را براورده می کند. یخچال ایستاده دارای عرض ۶۵ سانتی متر بوده که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید آن را در هر مکانی که مورد نیاز شما است قرار دهید.

یخچال ایستاده تک درب 70 سانتی


 

یخچال سوپرمارکتی ۷۰ سانت برای نگهداری انواع محصولات پروتئینی، لبنیاتی و انواع نوشیدنی های خنک کاربرد دارد. یخچال تک درب ۷۰ سانتی تولید شده در صنایع برودتی اورست دارای نورپردازی LED می باشد، و این مزیت باعث می شود تا تمامی محصولات داخل دستگاه در معرض دید مشتریان قرار گیرد تا از باز و بسته شدن بیهوده ی درب دستگاه جلوگیری شود.

یخچال ایستاده تک درب 90 سانتی


یخچال ایستاده 90 سانتی

یخچال ایستاده  تک درب ۹۰ سانتی یکی از بزرگ ترین ابعاد یخچال تک درب می باشد. صنایع برودتی اورست یخچال تک درب ۹۰ سانتیمتر را جهت نگهداری حجم نسبتا بالای موادغذایی در عین اشغال کم فضای فروشگاه، تولید کرده، و با بهترین کیفیت خدمت شما عزیزان ارسال می کند. شیشه ی به کار رفته بر روی درب این محصول از نوع سکویت (نشکن) می باشد.

یخچال ایستاده دو درب 60 سانتی


یخچال ایستاده دو درب 60 سانتی

یخچال ایستاده دو منظوره

 

یخچال ایستاده دو درب ۶۰ سانتی یکی از انواع یخچال ایستاده است، که نسبت به سایر یخچال های دو درب قیمت به صرفه تری دارد. یخچال ایستاده ۶۰ سانتی تولید شده در صنایع برودتی اورست دارای نورپردازی LED می باشد، که این مزیت باعث می شود تمامی محصولات در معرض دید قرار بگیرند.

یخچال ایستاده دو درب 120 سانتی


یخچال ایستاده دو درب 120 سانتی

یخچال ایستاده بستنی

یخچال ایستاده دو درب 120 سانتی

یخچال ایستاده دو درب ۱۲۰ سانتی که به یخچال های دو قلو نیز معروف است، در صنایع برودتی اورست با بهترین کیفیت تولید می شود. این یخچال ایستاده قابلیت نصب استیکر به سلیقه ی مشتری را دارا می باشد. و در قسمت تاج این محصول روشنایی LED کار شده است.

یخچال ایستاده دو درب 70 سانتی


یخچال ایستاده دو درب 70 سانتی

از یخچال ایستاده دو درب ۷۰ سانتی برای نگهداری انواع نوشیدنی محصولات لبنی کاربرد دارد. این یخچال به یخچال سوپرمارکتی و یخچال نوشابه نیز معروف می باشد. عایق بندی این یخچال ایستاده در صنایع برودتی اورست تزریق فوم پلی یورتان می باشد.

یخچال ایستاده دو درب 1/5 متری


یخچال ایستاده دو درب 1/5 متری

یخچال ایستاده زیبا

فریزر بستنی

این نوع یخچال ایستاده در صنایع برودتی اورست، جزء پر فروش ترین محصولات می باشد. چرا که طول کمتری نسبت به یخچال های سه درب دارد و فضای کمتری نسبت به آن اشغال می کند، و در مقابل نسبت به سایر یخچال های دو درب حجم بیشتری از محصولات را در خود جای می دهد.

یخچال ایستاده سه درب ویترینی


یخچال ایستاده سه درب

یخچال ایستاده سه درب

3 درب

یخچال فروشگاهی صنعتی سه درب دارای انواع مختلفی هستند یکی از این نمونه ها یخچال پرده هوا درب دار است که ساخته شده از ورق استنلس استیل ۳۰۴ است و درب شیشه ای نشکن دارد. این یخچال سه درب عایق بندی شده با تزریق فوم پلی یورتان است که موجب جلوگیری از زنگ زدن بدنه می شود.ارسال به سراسر کشور

یخچال ایستاده سه درب نوفراست


یخچال ایستاده سه درب نوفراست

یخچال ایستاده سه درب دو طرف نما


یخچال ایستاده سه درب

یخچال ایستاده ویترینی دو طرف نما بسیار کاربردی میباشد و در تمام اصناف مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول علاوه بر زیبایی بسیار جا دار است و محصولات زیادی را در خود جای میدهد.یخچال ویترینی در دو نوع یک طرف نما و دو طرف نما قابل اجرا می باشد که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند و نسبت به سلایق مختلف انتخاب میشوند.

یخچال ایستاده چهار درب یک و نیم متری دو طرف نما


یخچال ایستاده دو طرف نما

یخچال ویترینی دو طرف نما در ابعاد ۱/۵ متری با درب های شیشه ای به صورت دو طرفه طراحی شده است.این محصول برای به نمایش گذاشتن انواع نوشیدنی و مواد غذایی در فروشگاه ها کاربرد زیادی دارد.طبقات این یخچال ها به صورت تمام شیشه و متحرک می باشد .ارسال به سراسر کشور

یخچال ایستاده چهار درب یک و نیم متری یک طرف نما


یخچال ایستاده چهار درب یک و نیم متری یک طرف نما

یخچال ایستاده مدرن

انواع یخچال های ایستاده چهار درب در دو جنس استیل و گالوانیزه ساخته می شود. یخچال ایستاده تاجدار و با توجه به کار مشتری دارای استیکر های متنوع می باشد‌، قابل استفاده در مرغ فروشی و فروشگاه.

یخچال ایستاده چهار درب دو طرف نما


یخچال ایستاده چهار درب دو طرف نما

یخچال ایستاده ساده

موتور یخچال دو موتور صنعتی با ظرفیت ۳/۴ ویژه آب و هوای گرمسیر و دو موتور مناسب فریزر و یخچال با دماهای صفر و زیر صفر، ترموستات و ترمومتر دیجیتالی برای تنظیم دما می باشد و پایه های قابل ریگلاژ دارد علاوه بر این ها دو درب بالایی شیشه ای دو جداره و درب های پایینی از استیل ساخته شده اند و دو طرف یخچال صنعتی ایستاده دو موتور شیشه ای می باشد. البته موتور دستگاه با توجه به درخواست مشتری می تواند سکاپ آلمانی یا فرانسوی و یا تایلندی باشد.

یخچال ایستاده چهار درب 120 سانتی


یخچال ایستاده 4 درب 120 سانتی گالوانیزه

یخچال ایستاده چهار درب

صنایع برودتی اورست تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات فست فود و رستورانی، تجهیزات قصابی و تجهیزات سوپرمارکتی و غیره می باشد. یخچال ۱۲۰ سانتی چهار درب یکی از یخچال هایی است که در فروشگاه، سوپرمارکت و دیگر ارگان های نامبرده کاربرد دارد، این دستگاه دارای فضای کافی برای چیدمان انواع محصولات غذایی می باشد

یخچال ایستاده شش درب 2 متری پشت بسته


یخچال ایستاده 6 درب

یخچال ایستاده شش درب 2 متری پشت بسته

یخچال ایستاده مناسب آبمیوه

یخچال ایستاده شش درب ، این یخچال ایستاده دارای ابعاد مناسب برای موارد استفاده مختلف در محل‌های با متراژ بالا و متوسط می‌باشد و قدرت متناسب کمپرسور با توجه به ابعاد و نوع کاربری باعث شده است، در انواع مشاغل با توجه به کاربری متناسب آن مورد استفاده قرار گیرد. یخچال ایستاده شش درب دارای طبقات متحرک سکوریت، در رنگ‌بندی متنوع تولید می‌شود. از مزیت مهم این یخچال فروشگاهی ، قابلیت تنظیم دما می‌باشد که بدون برفک بودن آن را ضمانت می‌کند.

یخچال ایستاده شش درب 2 متری دو طرف نما


یخچال ایستاده شش درب 2 متری دو طرف نما

یخچال ایستاده معمولی

جنس استیل براق و استیل دودی طلایی در ابعاد 1.5 و 2 متر و باتوجه به نیاز و فضای فروشگاه مشتری ابعاد قابل تغیرر می باشد‌.دارای طبقات شیشه ای مقاوم برای چیدمان انواع مواد پروتئینی مرغ، ماهی، سوسیس کالباس و…می باشد با نمای دو طرف شیشه و نور پردازی داخلی LED برای دید بهتر و انتخاب مشتری

یخچال ایستاده سه درب دو متری


یخچال ایستاده سه درب دو متری

یخچال ایستاده 3 درب دو متری

یخچال داروخانه تک درب 70 سانتی


یخچال داروخانه تک درب 70 سانتی

یخچال ایستاده مناسب نوشابه

از یخچال ها می توان در انواع مشاغل تجاری استفاده های بسیاری نمود، اما استفاده‌ دیگری که می توان از یخچال های ایستاده کرد در صنعت پزشکی و آزمایشگاهی است. شما می توانید با استفاده از یخچال های ایستاده در داروخانه ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و سایر اماکن بهداشتی – درمانی از این نوع یخچال استفاده و بهره کافی را ببرید. یکی از انواع مزیت ها و ویژگی هایی که یخچال های ایستاده مخصوص مراکز درمانی دارند سیستم نوفراست است، که منظور از نوفراست سیستم بدون برفک است که مزیتی بسیار مهم به شمار می آید.

یخچال داروخانه تک درب 60 سانتی


یخچال داروخانه تک درب 60 سانتی

یخچال ایستاده مناسب گوشت و مرغ

این یخچال داروخانه ای که هوشمند است طوری طراحی شده است که با قابلیت منحصر به فرد جهت کاربردهایی که کنترل دقیق دمای کابین بسیار حائز اهمیت است نظیر نگهداری از مواد دارویی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

یخچال داروخانه دو درب 60 سانتی


یخچال داروخانه دو درب 60 سانتی

 

این یخچال داروخانه ای که هوشمند است طوری طراحی شده است که با قابلیت منحصر به فرد جهت کاربردهایی که کنترل دقیق دمای کابین بسیار حائز اهمیت است نظیر نگهداری از مواد دارویی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

یخچال داروخانه دو درب 70 سانتی


یخچال داروخانه دو درب 70 سانتی

این یخچال داروخانه ای که هوشمند است طوری طراحی شده است که با قابلیت منحصر به فرد جهت کاربردهایی که کنترل دقیق دمای کابین بسیار حائز اهمیت است نظیر نگهداری از مواد دارویی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

یخچال ایستاده داروخانه دو درب 120 سانتی


یخچال ایستاده داروخانه دو درب 120 سانتی

تولید و فروش انواع یخچالهای ایستاده دو درب طول ۱۲۰ سانتی ارتفاع دو متری مناسب برای انواع سوپرمارکت ها ، آزمایشگاه ها ، داروخانه ها و …

یخچال ایستاده کبابی یک و نیم متری


یخچال ایستاده کبابی یک و نیم متری

یخچال کبابی یک و نیم متری استیل که بیشتر برای رستوران ها، فست فودی ها و همینطور کبابی ها استفاده میشود با داشتن طبقات شیشه ای قابل شستشو و داشتن عمق بالا مناسب برای سیخ کباب و … میباشد.

یخچال ایستاده کبابی دو متری


یخچال ایستاده کبابی دو متری

یخچال ایستاده کبابی استیل برای نگهداری گوشت و سیخ های کوبیده و جوجه و موادغذایی سالاد نوشابه نوشیدنی ها استفاده می شود و در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شود. یخچال جوجه و کباب ویترینی شامل سه درب شیشه ای و دو درب کشویی برای کابینت زیر یخچال دارای بدنه استیل و موتور آلمانی سکاپ که یخچال ویترینی مناسب استفاده در سوپر مارکت رستوران کبابی آشپزخانه صنعتی با امکان ساخت از جنس بدنه استیل و رنگ الکترو استاتیک بر اساس نیاز مشتری و سفارش می باشد.

یخچال ایستاده لبنیاتی دو متری


یخچال ایستاده لبنیاتی دو متری

یخچال لبنیاتی 2 متری دستگاهی جهت نگهداری محصولات لبنی محلی و صنعتی . شما می توانید از این دستگاه جهت نگهداری انواع محصولات لبنی سنتی و صنعتی نظیر: شیر ، ماست، دوغ ، پنیر ، کره و … استفاده کنید. این دستگاه به ابعاد 2 متر با ظاهری بسیار آراسته و شیک جهت استفاده در سوپر مارکتهای بزرگ فروشگاه ها و مغازه های لبنی فروشی مورد استفاده قرار میگیرد. یخچال در قسمت زیرین خود 4 چرخ دارد تا بتوان آن را به سادگی جا به جا نمود.

یخچال ایستاده لبنیاتی یک و نیم متری


یخچال ایستاده لبنیاتی یک و نیم متری

یخچال لبنیاتی ویترینی هیمورا به صورت کاملا پیشرفته طراحی و تولید شده اند و کیفیت بسیار بالاتری از انواع یخچال هایی که به صورت سنتی طراحی و تولید شده اند دارند. در ساخت این محصولات بدنه یخچال لنبیاتی توسط قالب های مختلف طراحی و تولید می شود و عایق تزریقی پلی یورتان به صورت پرس شده به آن تزریق می گردد و بدنه دستگاه به صورت کاملا یکپارچه و یک دست تولید می شود.

یخچال قصابی یک و نیم متری


یخچال قصابی یک و نیم متری

یخچال قصابی که دارای طول یک و نیم متر می باشد و همچنین دارای بدنه از جنس استنلس استیل می باشد.یکی از مزیت های این یخچال این می باشد که دارای آویز است. این یخچال برای قصابی ها مناسب می باشد و کاربرد بسیار بالایی دارد. این یخچال دارای موتور پر قدرت و با کیفیت می باشد و همچنین در این دستگاه از قطعات مرغوب و با کیفیت استفاده شده است که دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد. این یخچال قصابی دارای کیفیت بسیار بالا می باشد

یخچال پروتئینی یک و نیم متری


یخچال پروتئینی یک و نیم متری

امروزه در بسیاری از مراکز خرید بزرگ همانند: فروشگاه ها ، هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه زنجیره ای ، مراکز خرید بزرگ ، هتل ها ، کافی شاپ ها و … برای خرید انواع مواد غذایی با دمای نگهداری خاص نیاز به دستگاه های کار بردی بوده است

یخچال پروتئینی دو متری


یخچال پروتئینی دو متری

امروزه در بسیاری از مراکز خرید بزرگ همانند: فروشگاه ها ، هایپر مارکت ها ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه زنجیره ای ، مراکز خرید بزرگ ، هتل ها ، کافی شاپ ها و … برای خرید انواع مواد غذایی با دمای نگهداری خاص نیاز به دستگاه های کار بردی بوده است.

یخچال ایستاده 4 درب 


یخچال ایستاده 4 درب

یخچال چهار درب ایستاده

یخچال ایستاده 6 درب 


یخچال ایستاده 6 درب

یخچال ایستاده 6 در

6 درب گالوانیزه 


یخچال ایستاده 6 درب گالوانیزه
 

 

 

 


 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید